הקורסים שלנו

WhatsApp Image 2020-06-11 at 12.41.47-700x500.jpeg

קורס מניקור ג'ל - למתחילות

הקורס מכיל את מלוא המידע על אנטומיה, ביולוגיה וכימיית החומרים

נלמד את הטכניקות הכי חדישות לביצוע עבודה נכונה ומושלמת. נלמד איך, למה ומתי להשתמש בחומר ספציפי בהתאם למצב הציפורן. איך לעשות את המניקור בדיוק מוחלט וללא פגיעה בלקוחה. הקורס נערך ב 5 מפגשים, כל מפגש 4 שעות, בקבוצה של עד 4 בנות. נעבור על תאוריה מעמיקה וכמובן התנסות על מודליסטיות! בסוף הקורס תינתן תעודה בינלאומית של חברת Magnetic מארז כלים הכולל: ראשי שיוף, מספריים ודוחף עור

WhatsApp Image 2021-03-21 at 16.39.57.jpeg

קורס בניית ציפורניים - למתחילות

קורס מתאים לבנות שכבר עובדות בתחום הלק ג'ל וגם לבנות שעברו קורס מניקור

בקורס תלמדי את האנטומיה, סדר עבודה נכון וטכניקות בנייה ושיוף. איך בונים על טיפסים ואיך מציבים תבניות. את תביני בדיוק את מבנה הציפורן ואיך להגיע לצורה שבחרת. תלמדי איך לעבוד בפחות זמן, עם פחות אבק וכל זה עם תוצאה איכותית ונכונה! הקורס נערך ב 6 מפגשים, כל מפגש 3 שעות, בקבוצות של עד 4 בנות. כולל תאוריה וכמובן התנסות על מדליסטיות! מה מקבלים ?! ראשי שיוף לעבודה עם בנייה ומכחול לבניית ציפורניים.

WhatsApp Image 2020-06-11 at 11.33.02.jpeg

קורס משולב מניקור לק ג'ל + בנייה

חיבור של שני הקורסים

בקורס תלמדי את כל הנושאים: אנטומיה, ביולוגיה וכימיית החומרים מניקור איכותי ובטיחותי, מריחת ג'ל נכונה עם תיקון מבנה אנטומי חיזוק והשלמות בציפורניים הטבעיות והמלאכותיות בנייה בטיפסים ובנייה בתבניות סידור מקום עבודה, סטריליזציה במקום ובכלים עבודה מהירה, בטיחותית ואיכותית! הקורס נערך בשני חלקים בקבוצות של 4 בנות חלק ראשון: 5 מפגשים של מניקור ג'ל חלק שני: 6 מפגשים של בנייה שיעורים תאורטיים וכמובן עבודה עצמית עם מודליסטיות! מה מקבלים?! בסוף הקורס ניתנת תעודה בינלאומית של חברת Magnetic ראשי שיוף למניקור ולעבודה עם בנייה, מכחול, מספריים ודוחף עור.

WhatsApp Image 2021-07-31 at 18.55.58.jpeg

השתלמות אישית

השתלמות אישית לשיפור הטכניקה

השתלמות בהתאמה אישית, מיועדת לנושא הנבחר: בנייה/מניקור ג'ל. במהלך ההשתלמות, נעבור על כל שלבי הביצוע כדי לשפר כל שלב. ההשתלמות נערכת 8 שעות. ניתן לבחור יום לימודים רצוף או לחלק לימים נפרדים.