חיפוש
  • Rudy Gergus

פצירה - לכמה זמן מספיק?

בתור סטודנטית, עבדתי בחנות חיות. תמיד החרידה אותי השאלה "איזה דג חי הכי הרבה?" מה זאת אומרת? אם תתנו לו את התנאים המתאימים וטיפול נכון אז הוא יחיה יותר! כן כן, וזה מצרך חשוב-האוכל שצריך לקנות לו .

בחזרה לעולם הציפורניים לכל פצירה יש את הרמת גסות ומטרת עבודה מסויימת. פצירות גסות יותר ישמשו לטיפול בחומרים קשיחים יותר. פצירות עדינות, ישמשו לחומרים רכים ולציפורן טבעית. ככל שמספר הגריט עולה כך פצירה עדינה יותר.

לא, זה לא אומר שנרכוש פצירה הכי גסה ונשתמש בה שנה עד שהיא תשחק!

חייב להבין, שאם נשתמש בפצירה גסה מדי על חומר שהוא רך, בעצם מבלי לשים לב נפצע אותו ולא נצליח לעשות רמת גימור מדויקת. אנחנו נשייף ונשייף ונדקק יתר את החומר כי פשוט לא נצליח להגיע למטרה. בכך, נקבל עבודה לא איכותית עם איבוד זמן מיותר.

אם נשתמש בפצירה עדינה מדי על חומר קשיח, אולי נגיע למה שרצינו אך במאמץ וכוח רב וכמובן, שוב נאבד זמן.

אם נקח פצירה גסה ונשתמש בה לכל המטרות עד שהיא תשחק, נקבל תוצאה הבאה: מספר לקוחות התחלתי עם פציעות , חוסר דיוק ודיקוק יתר. אחר כך אולי יצא משהוא טוב במספר לקוחות האחרון, נזיז פצירה בכוח, עם מלא תנועות מיותרות ונאבד מלא זמן ובסוף נתייאש וניקח פצירה חדשה .

אז המסקנה היא, התאמת פצירה לפי הטיפול והחומר. החלפת פצירה בהתאם לבלאי. בכך נזרז את עבודתינו, נאבד פחות כוח פיזי ונקבל תוצאות רצויות.

וביננו...הכי טוב פצירות הגייניות! החלפה בכל לקוחה, גם נקי גם חדש ובעלות ממש סמלית לטיפול. #פצירות #כמהמחזיקהפצירה #איזהפצירהטובה2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול